Opening 30% Off + 10% Off • Free shipping 2000 EGP
Sunglasses| TOMFORD | YC21005
500 EGP
350 EGP
350 EGP
Sunglasses| GUCCI | 2964S
1,200 EGP
840 EGP
840 EGP






Sunglasses| TOMFORD | P9443
1,300 EGP
910 EGP
🎉 30% Discount
5
People watching this product now!
Description
Look sharp, feel cool. Eagle Sunnies. 100% UV protection, top-rated materials, and a 3-month warranty for worry-free summer style.
| Specification | Description |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Length | 19 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame Material | Metal |
| UV Protection | 100% |
| Brand | TOMFORD |
| Origin | China |
| Warranty | 3 months against manufacturing defects |
Additional information
| Color | Black, Cafe, DimGray |
|---|
Related products
490 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
490 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
420 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
700 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
840 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
840 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
910 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























