Opening 30% Off + 10% Off • Free shipping 2000 EGP


Sunglasses| MAYBACH | MB2471S
$29.00
$20.30
🎉 30% Discount
10
People watching this product now!
Description
Look sharp, feel cool. Eagle Sunnies. 100% UV protection, top-rated materials, and a 3-month warranty for worry-free summer style.
| Specification | Description |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Length | 20 mm |
| Temple Length | 138 mm |
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame Material | Metal |
| UV Protection | 100% |
| Brand | MAYBACH |
| Origin | China |
| Warranty | 3 months against manufacturing defects |
Additional information
| Color | Blue, Gold |
|---|
Related products
$25.20
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$14.00
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$16.10
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$24.50
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$21.00
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$24.50
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$20.30
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$25.90
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























