Opening 30% Off + 10% Off • Free shipping 2000 EGP
Sunglasses| CHANEL | MB24905P
1,100 EGP
770 EGP
770 EGP
Sunglasses| CHANEL | P8885
1,250 EGP
875 EGP
875 EGP



Sunglasses| LOUISVUTTON | MB24956P
1,000 EGP
700 EGP
🎉 30% Discount
6
People watching this product now!
Description
Look sharp, feel cool. Eagle Sunnies. 100% UV protection, top-rated materials, and a 3-month warranty for worry-free summer style.
| Specification | Description |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Length | 16 mm |
| Temple Length | 152 mm |
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame Material | Metal |
| UV Protection | 100% |
| Brand | LOUISVUTTON |
| Origin | China |
| Warranty | 3 months against manufacturing defects |
Additional information
| Color | Black, Blue, White |
|---|
Related products
175 EGP – 350 EGPPrice range: 175 EGP through 350 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
700 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
385 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
3,420 EGP
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
3,600 EGP
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
3,420 EGP
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
490 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
2,520 EGP
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























