Opening 30% Off + 10% Off • Free shipping 2000 EGP
Sunglasses| VEGAS | V2028
$71.00
$63.90
$63.90
Sunglasses| ROSE KAZAN | RK8037
$128.00
$115.20
$115.20



Sunglasses| MIUMIU | MB24922P
$30.00
$21.00
🎉 30% Discount
4
People watching this product now!
Description
Look sharp, feel cool. Eagle Sunnies. 100% UV protection, top-rated materials, and a 3-month warranty for worry-free summer style.
| Specification | Description |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Length | 20 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame Material | Acetate |
| UV Protection | 100% |
| Brand | MIUMIU |
| Origin | China |
| Warranty | 3 months against manufacturing defects |
Additional information
| Color | Black, DimGray, Pink |
|---|
Related products
$5.60 – $10.50Price range: $5.60 through $10.50
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$13.30
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$25.20
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$16.10
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$16.10
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$16.10
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$72.00
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$30.10
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


























