Opening 30% Off + 10% Off • Free shipping 2000 EGP
Sunglasses| BURBERRY | P10896
$38.00
$26.60
$26.60
Sunglasses| CHANEL | DD15268
$25.00
$17.50
$17.50



Sunglasses| VERSACE | MB24919P
$23.00
$16.10
🎉 30% Discount
6
People watching this product now!
Description
Look sharp, feel cool. Eagle Sunnies. 100% UV protection, top-rated materials, and a 3-month warranty for worry-free summer style.
| Specification | Description |
| Lens Width | 64 mm |
| Bridge Length | 13 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame Material | Metal |
| UV Protection | 100% |
| Brand | VERSACE |
| Origin | China |
| Warranty | 3 months against manufacturing defects |
Additional information
| Color | Black, Blue, Saddle Brown |
|---|
Related products
$5.60 – $10.50Price range: $5.60 through $10.50
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$13.30
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$11.20
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$25.20
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$98.10
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$98.10
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$98.10
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$72.00
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























