Opening 30% Off + 10% Off • Free shipping 2000 EGP
Sunglasses| CHANEL | P10893
800 EGP
560 EGP
560 EGP
Sunglasses| VERSACE | MB24919P
800 EGP
560 EGP
560 EGP



Sunglasses| BURBERRY | P10896
1,300 EGP
910 EGP
🎉 30% Discount
10
People watching this product now!
Description
Look sharp, feel cool. Eagle Sunnies. 100% UV protection, top-rated materials, and a 3-month warranty for worry-free summer style.
| Specification | Description |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Length | 20 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame Material | Metal |
| UV Protection | 100% |
| Brand | BURBERRY |
| Origin | China |
| Warranty | 3 months against manufacturing defects |
Additional information
| Color | Black, Cafe, DimGray |
|---|
Related products
700 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
350 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
490 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
385 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
875 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
3,420 EGP
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
3,420 EGP
🎉 10% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
490 EGP
🎉 30% Discount
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
























