Sunglasses| PERSOL | H5569
$31.00
4
People watching this product now!
Description
Look sharp, feel cool. Eagle Sunnies. 100% UV protection, top-rated materials, and a 3-month warranty for worry-free summer style.
| Specification | Description |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Length | 15 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame Material | Metal |
| UV Protection | 100% |
| Brand | PERSOL |
| Origin | China |
| Warranty | 3 months against manufacturing defects |
Additional information
| Color | Black, Brown |
|---|
Related products
$50.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$36.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$17.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$23.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$34.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$30.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$29.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$29.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page



























